Girne Gece Hayatı

Kıbrıs Girne Gecelerinde Rehber Siteniz

White Horse Night Club

İş güç, yoğun çalışma, her gün aynı yerler ve mekanlar sizce de artık sıkıcı olmaya başlamadı mı? Evet dediğinizi duyar gibiyim. O halde çılgınca bir hafta sonu geçirmek için Kıbrıs gecelerine davet edelim sizleri. Kıbrıs’ın dillere nam salmış renkli ve ışıltılı gecelerini bilmeyen yoktur. Geldiğiniz zaman gece kulüplerinde geçireceğiniz vakitler sanki ömrünüzden gitmiyormuşcasınadır. Bu gece kulüplerinden birisi olan white horse night club’ı ele alacağız bugün. White horse night club kaliteli çalışanları, en iyi hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için ellerinden geleni yapan bir ekiple sizleri karşılarlar. Birbirinden güzel ve seksi kızlar şov zamanı mekana damga vurarak gözlerinizi üstünden çekemeyeceğiniz şovlar sunarlar sizlere. White horse clup’da vakit geçirmek için magosa’ya uğramanız kafidir.

White Horse Club nerede? Nasıl giderim? White Horse Club Adresi nerede? Gibi soruların cevabını yazımızın devamında sizlere sunalım.

NEDEN WHİTE HORSE CLUB

  • Birbirinden güzel ve seksi özenle seçilmiş kızlarla en güzel ve alevli şovlar
  • Kızlarla özel birebir görüşme imkanını da white horse night club’da bulabilirsiniz.
  • Alkollü alkolsüz içecekler sayesinde istediğiniz içeceğinizi yudumlarken eşsiz hizmet anlayışından faydalanıp keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Mekanın iç tasarımı ve detayları mükemmel ötesidir.
  • Işıklandırma ve ses sistemi oldukça doygunluk veren ve titizlikle ayarlanmış sizi rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilmiştir.
  • Tamamen yasal olması nedeni ile rahatlıkla güven içerisinde tedirgin olmadan vakit geçirebilirsiniz.
  • Temizlik ve titizlik konusunda oldukça dikkatli personeller ve yönetimi sayesinde içiniz çekerek gönlünüzce eğlenebilirsiniz.
  • Özel müşteri etkinliklerinden yararlanıp rutin şov ve eğlence zamanları dışında kendinize özel program yapabilirsiniz.
  • Çalışanların hepsi sürekli olarak doktor kontrolünden geçtiği için tereddüt duymanıza mahal kalmaz.
  • Birçok yerde karşılaşılan suratsız ve isteksiz bayanlar white horse night club’da yer olmaz. İçkinizi yudumlarken eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz.

WHİTE HORSE CLUB NEREDE

White horse night club yavru vatan kıbrısın Magosa bölgesindedir. Havaalanına belirli bir mesafededir ve eğer direk havaalanından white horse night club’a geçiş yapacaksanız bir telefonla kendinize özel vip araçlardan isteyip, vip aracın sizi alarak direk mekana götürmesini isteyebilirsiniz. Özel araçlar tamamen binek ve lüks araçlardır. Grup halinde seyahatiniz sırasında özel vip araçlarla hep birlikte mekana seyahat yapmanız mümkündür. Eğlenceniz bittiği zaman yine vip araçlarla gitmek istediğiniz yere ya da otelinize, havaalanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

WHİTE HORSE NİGHT CLUB PROGRAM SAATİ

White horse night club’da en yoğun geçen saatler gece programıdır.

Gece programı gece saat 21:00 da başlar ve 01:00 da son bulur. Bu saatler içerisinde birbirinden seksi kızlar sahne alırlar ve sizlere en ateşli şovlarını sergilerler. İstek üzerine ısıyı biraz daha arttırarak dansçı kızları masanıza davet edebilir ve eğlencenizin doruklarına çıkabilirsiniz.

White horse night club’da gündüz programı ise gündüz 11:00 ile 18:00 arasında gerçekleşmektedir.

Bunların yanı sıra istediğiniz zaman kişiye özel programda düzenletebilirsiniz.

Updated: 25 Aralık 2018 — 18:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kıbrısın en popüler ve en hareketli şehirlerinden birisi olan Girne için hazırlamış olduğumuz web sitemizde sizlere rehberlik ediyoruz.
Girne gece kulüpleri ve bu kulüpler hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Sadece Girne ile sınırlı kalmayıp kıbrıs gece hayatına damga vuran en iyi gece kulüplerini, otelleri, vilları tanıtmakla meşguluz. Sitemizde bir çok gece kulübünün tanıtımına ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Kıbrıs night club olarakta bilinen bu kulüplere misafir olmak isteyen bütün misafirlerimize yardımcı olmaktan gurur duyarız. Sitemizi kullandığınız için teşekkür ederiz.
Girne gecelerinde çılgınlar gibi eğlenmek için fazla vakit kaybetmeyin...
kıbrıs escort -
× WhatsApp 7/24