Girne Gece Hayatı

Kıbrıs Girne Gecelerinde Rehber Siteniz

Nane’s Night Club

Merhaba, Girne gece kulüpleri sitesi olarak siz sevgili ziyaretçilerimize Kıbrıs geceleri hakkında bilgiler verirken mekan tanıtımlarını yapmaya devam ediyor. Biliyorsunuz ki piyasada bizi örnek teşkil eden birçok site var. Bunların birçoğu bizim sitelerimizden kopyala yapıştır ile sizlere bilgi vermektedirler. Bizler ise sizler için uzun bir araştırma sonucu bu yazıları yazmaktayız. Sizlerde emeğimizin karşılığını bizlere ziyadesi ile veriyorsunuz bu nedenle sizlere teşekkürü borç biliriz. www.girnegecehayati.com olarak bu yazımızda Nane’s Night Club hakkında bilmeniz gerekenleri ve mekanın artı ve eksi yönlerini anlatacağız.

Nane’s Night Club için cümlelerime başlamadan önce direk ve net olarak şunu belirtmemde fayda olacaktır. Kıbrıs’a geldiyseniz kesinlikle gidip o sıcak ortamı ve birbirinden nadide kızlarını görmenizi şiddetle öneriyorum. Bu güzel kızları ile birlikte Kıbrıs’ın renkli, ışıltılı ve sıcak gecelerinde kişiye özel dansları ve hoş mekanı ile gecenize fazlası ile renk katacaksınız. Buranın bir artı özelliği ise istediğiniz ve beğendiğiniz dansçı kızla özel ve baş başa vakit geçirebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış VIP odaları ve mekanın temizliği ise sizi fazlası ile mutlu edecektir. Nane’s Night Club eski yerinde hizmet vermektedir. Ancak mekanın ismi değişiklik göstermiştir. Yeni ismi ve yeni hizmet anlayışı ile kendilerini oldukça geliştiren ve siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti yeni adı olan Dolls Night Club olarak veren Nane’s Night Club yavru vatan kıbrısın Lefkoşa ilinde bulunmaktadır.

NEDEN NANE’S NİGHT CLUB

 • Dansçı kızlar özel davet ve günlerinizde sizlere hizmet verebilirler.
 • Görüşme sürenizi kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Uygun fiyatlarlar cebinizi yakmaz.
 • Yasal olarak güven sağlamıştır ve endişe duymanıza mahal vermez.
 • Çalışan bayanların her biri özenle seçilmiştir.
 • Çalışan bayanlar düzenli olarak sağlık kontrollerinden geçirilmektedirler.

NANE’S NİGHT CLUB PROGRAMI

Gece programı gece saat 01:00 da başlayıp sabah saat 09:00 da son bulmaktadır.

Gündüz programı ise öğle vakti saat 11:00 da başlayıp akşamüzeri saat 18:00 da son bulmaktadır. Bunların yanı sıra isteğe bağlı özel programlar oluşturabilirsiniz. Yukarıdaki saatler farklılıklar gösterebilmektedir. Ziyaret etmeden önce canlı destekten yardım alabilirsiniz.

NANE’S CLUB ŞOV ZAMANLARI

Gece şov başlama zamanı saat 21:00 dadır ve gece yarısı saat 01:00 da son bulmaktadır. Bu saat dilimi içerisinde birbirinden güzel ve seksi kızlar sahnede yer almaktadır ve sizi hoşnut etmek için bütün performanslarını göz önüne sermektedirler.

NANE’S NİGHT CLUB NEREDE

Nane’s Night Club yavru vatan kıbrısın Lefkoşa ilindedir. Havaalanına mesafesi sadece 16 km’dir. Özel vip taksi hizmetlerinden yararlanarak hızlıca ulaşmanız mümkündür. Vip araçlar sizi havaalanından alıp mekana getirip istediğiniz zaman istediğiniz yere tekrar gitmenizi sağlamaktadırlar. Bunun yanı sıra ticari taksi imkanı da her köşe başında mevcuttur.

Kalabalık bir kafile ile geliyorsanız 7 kişilik Mercedes vip vito araçlarla hizmet verilmektedir. Tüm araçlar size özeldir ve toplu taşıma aracı veya taksi değillerdir.

NANE’S NİGHT CLUB GİRİŞ ŞARTLARI

 • Gece kulüplerine gitmenin veya gece kulüplerinde bulunmanın Kıbrıs’da bir sakıncası yoktur.
 • Kimliklerinizi yanınızda bulundurmanız şarttır.
 • 18 yaş altında olan bireyler gece kulüplerine giriş yapamazlar.
 • Mekan içerisinde kamera kaydı ya da fotoğraf çekimi yasaktır.
 • Gizlilik, temizlik ve sağlık kurallarına uyulmanız beklenir.
Updated: 29 Aralık 2018 — 14:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kıbrısın en popüler ve en hareketli şehirlerinden birisi olan Girne için hazırlamış olduğumuz web sitemizde sizlere rehberlik ediyoruz.
Girne gece kulüpleri ve bu kulüpler hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Sadece Girne ile sınırlı kalmayıp kıbrıs gece hayatına damga vuran en iyi gece kulüplerini, otelleri, vilları tanıtmakla meşguluz. Sitemizde bir çok gece kulübünün tanıtımına ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Kıbrıs night club olarakta bilinen bu kulüplere misafir olmak isteyen bütün misafirlerimize yardımcı olmaktan gurur duyarız. Sitemizi kullandığınız için teşekkür ederiz.
Girne gecelerinde çılgınlar gibi eğlenmek için fazla vakit kaybetmeyin...
kıbrıs escort -
× WhatsApp 7/24