Girne Gece Hayatı

Kıbrıs Girne Gecelerinde Rehber Siteniz

Monamour Night Club

Kıbrıs ah canım Kıbrıs geceleri bir ayrı alem mekanları ayrı nahoş Kıbrıs. Evet evet biliyorum Kıbrıs geceleri bir başka ve güzeldir sizlerde biliyorsunuz biliyorum. Çılgın partilerin yapıldığı kulüpler, geceleri coşan striptiz şovları, milyon dolarların döndüğü kumarhaneleri Kıbrıs ayrı bir gezegen resmen. Bu kadar özellik olunca da hali ile Akdeniz’in incisi olmayı hak ediyor yavru vatan. Bu nedenle de birçok yerli ve yabancı turistin dikkatini üzerine çekiyor. Kıbrıs ilgi çekiyor çekmesine de bir mekan var ki oda Monamour Night Club. Gelenlerin gitmek istemediği gece kulüplerinden birisidir Monamour Night Club. İnsanların eğlence anlayışını alıp resmen bir gece kulübüne sığdırılmış halidir. Eğlenceyi sadece eğlence olsun diye değil bunu aynı zamanda kaliteli hizmete çeviren bir mekan monamour night club. Kıbrıs gecelerinin en çılgın partileri her akşam bu kulüpte yapılmaktadır. Kıbrısın en güzel yerinde konumlanan Monamour Night Club he gece aktivitelerini ve şovlarını sizlere sunarken özellikle hafta sonları yüzlerce misafirini her birini özenle karşılayarak ve hizmet ederek ağırlamaktadır. Gece programı saat 21:00 da başlayıp sonsuz eğlencenin kapılarını sizlere her gün açar.

MONAMOUR NİGHT CLUB PROGRAMI

Kıbrıs’da bulunan yasal kulüplerin üstler tarafından izin verilen belirli bir program saati vardır. Monamour night club’da yasak bir kuruluş olduğu için bu saatler içerisinde faaliyet gösterir. Bu saatlerde gece programları saat 21:00 da başlayıp gece yarısı 01:00 da son bulur. Ancak bu saatten sonra isterseniz istediğiniz bir bayan ile istediğiniz gibi özel localarda vakit geçirebilirsiniz. Akşam başlayan şovlarda striptizci kızlar sizi yeterince göz zevkine doyuracaktır. Aynı zamanda bardan alabileceğiniz her çeşit alkollü veya alkolsüz içeceklerle kuruyan boğazınızı ıslatabilirsiniz. Döner yanar meyve tabaklarından her türlü mezeye kadar mekanda bulmanız mümkündür. Siz içeceklerinizi yudumlarken dansçı kızlar eşsiz performanslarını sunmaya devam ederler. Mekanda sınırsız bir eğlence havası vardır. Aynı zamanda fazlası ile uygun fiyatları ile sizleri de mutlu ederken cebinizi de yakmayan bir eğlence ile mekandan ayrılabilirsiniz. Aynı zamanda monamour night club’a ulaşım için özel vip araçları tercih edebilirsiniz. Sadece bir telefon ile istediğiniz yerden  sizi alıp mekana getirilirsiniz. Eğlenceniz bittiği zaman istediğiniz yere havaalanı veya otele nereye isterseniz özel şoförler ve araçlarla bırakılırsınız.

MONAMOUR NİGHT CLUB GİRİŞ İÇİN GEREKENLER

Monamour night club giriş için sizden özel bir şey istemez. Genel giriş şartlarını taşır. Bunları sıralayacak olursak. Kimliğiniz yanında olması, 18 yaş sınırını geçmiş olmanız. Bunların yanında mekan içerisinde eğlenirken video kayıt ve fotoğraf çekimi gizlilik esası için yasaktır. Özellikle dansçı bayanlar şovlarına başladıktan bitirene dek kayıt almak ve resim çekmek kesinlikle yasaklanmıştır. Bu yasaklar sayesinde kaçamak yaşayan özel müşterilerin deşifre olması da engellenmiş olmaktadır.

 

 

Updated: 27 Aralık 2018 — 14:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kıbrısın en popüler ve en hareketli şehirlerinden birisi olan Girne için hazırlamış olduğumuz web sitemizde sizlere rehberlik ediyoruz.
Girne gece kulüpleri ve bu kulüpler hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Sadece Girne ile sınırlı kalmayıp kıbrıs gece hayatına damga vuran en iyi gece kulüplerini, otelleri, vilları tanıtmakla meşguluz. Sitemizde bir çok gece kulübünün tanıtımına ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Kıbrıs night club olarakta bilinen bu kulüplere misafir olmak isteyen bütün misafirlerimize yardımcı olmaktan gurur duyarız. Sitemizi kullandığınız için teşekkür ederiz.
Girne gecelerinde çılgınlar gibi eğlenmek için fazla vakit kaybetmeyin...
kıbrıs escort -
× WhatsApp 7/24