Girne Gece Hayatı

Kıbrıs Girne Gecelerinde Rehber Siteniz

Anemon Night Club

Anemon Night Club sizin hayalinizi gerçekleştirebileceğiniz Kıbrıs’ın en güzel ve sayılı gece kulüplerinden birisidir. Sizleri memnun edebilmek ve en kaliteli zamanı geçirebilmeniz için gerekli tüm koşulları sağlayan Anemon Night Club unutamayacağınız bir gece geçireceğiniz konusunda kendisinden fazlası ile emin bir işletmedir. Kalite anlayışından ve sizlere sunacağı eğlence anlayışından hiçbir zaman ödün vermeyen Anemon Night Club kalite prensibini de hiçbir zaman elden bırakmamaktadır. Kıbrıs’ın gözde mekanlarından birisinde hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gece Anemon Night Club ile bir adım ötenizde sizi beklemektedir.

Bu sıcak ve eğlenceli mekanda isterseniz arkadaşınızla, isterseniz çift olarak gelip eğlenebilirsiniz. Kaçamak yapmak istiyorum diyenlerinde uğrak mekanları arasında yer almaktadır. Mekanda çalışan birbirinden güzel ve her uyruktan bayanlarla hoş zaman geçirebilirsiniz. Şov başlangıcından sonuna dek vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız kadar eğlenceli ve akışkan bir programla gecenin tadını çıkaracaksınız. Bardan aldığınız içeceğinizi yudumlarken birbirinden cüretkar kızlar sizlere danslarını sunacaklar. Yaşam tarzlarına ve çalışma prensiplerine aşırı saygısı olan bu kızların gecenin ilerleyen saatlerinde yapacakları şovlar gömleğinizin bir üst düğmesini açmanıza neden olacaktır. Eğlence için doğru mekanı tercih ettiğinizden bir nebze şüphe duymadan mekandan ayrılacağınızdan eminiz. Eğlence bitmesin isterseniz kızların şov zamanı bitiminde size özel şov programlarından istediğinizi seçebilir ve eğlencenin devam etmesini sağlayabilirsiniz. İsterseniz kons kızları masanıza davet ederek sıcak muhabbetlere nail olabilirsiniz. Bu güzel kızların hoş sohbetleri sizi fazlası ile memnun edecektir.

NEDEN ANEMON NİGHT CLUB

 • Müzik, ritm, ışık gösterileri ve dans
 • Birbirinden güzel bayanların size sunduğu direk dansı şovları
 • İstediğiniz türde içecekle alkollü ya da alkolsüz olarak tercih yapabilmeniz.
 • Mekanın ferah ve geniş alanı sizi boğmayacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Gece kulübünde ne olması gerekiyorsa hepsine sahip ve fazlasını size vaat ediyorlar.
 • Çalışan kızların hepsinin işinde profesyonel ve güler yüzlü olması mekanın işletmesinin ne kadar profesyonel şekilde yapıldığını göstermektedir.
 • Kıbrıs’ta gece kulüplerinin yasal olması ve Anemon Night Club’ın tüm yasak işlemleri sorunsuz olduğundan herhangi bir güvenlik korkusu olmadan mekanda eğlenebilirsiniz.
 • Çalışan bayanların hepsi özel hastanelerde düzenli olarak sağlık kontrolüne girmektedirler buda aklınızda ki şüpheleri kaldırmaya yetmektedir.
 • Mekana gelmeden kendinize özel programlar tertipleyebilir ve gönlünüzce eğlenebilirsiniz.
 • Arkadaşlarınızla yapacağınız etkinlikler için anemon night club’ı tercih edebilirsiniz.
 • Mekanda sadece dansçı kızları izlemekle kalmaz istediğiniz gibi onlarla dans edebilir ve müziğin ritmine kendinizi bırakabilirsiniz.
 • Mekana gelmek için Kıbrıs’ta özel aracınız olması şart değildir. Mekana gelmeden önce iletişime geçerek özel vip araçlarla istediğiniz noktadan kendinizi aldırıp bıraktırabilir siniz.
 • Mekan program saatleri dışında istediğiniz bayan veya bayanlarla özel zaman geçirebilirsiniz.

ANEMON NİGHT CLUB NEREDE

Anemon Night Club Lefkoşanın Alayköy beldesindedir. Ercan hava alanına uzalığı 32 kilometre mesafededir. Mekandan çıktığınızda yakında birçok restaurant bulabilirsiniz. Mekanın etrafında birçok alternatifli otel, moteller vardır. İstediğinizde kalabilir ve mekana ulaşım sorunu yaşamazsınız. Anemon Night Club’dan çıkınca kendinizi Akdeniz sularına bırakmanız ise sadece 2km mesafededir. Anemon Night Club’ın Lefkoşa Merkeze uzaklığı ise 2.1 km mesafededir.

ANEMON NİGHT CLUB PROGRAM SAATLERİ

Gündüz programı: 11:00’de başlayıp akşamüzeri 17:00 sonlanmaktadır.

Gece programı ise 21:00’da başlayıp gece yarısı 01:00 son bulmaktadır.

Bu programlar dışında istediğiniz zaman özel programlar ayarlayıp vakit geçirebilirsiniz.

Kulüp içerisinde fotoğraf çekmek ve video kaydı almak gizlilik yasası gereği yasaktır. Mekana gelirken kimliğinizi yanınızda bulundurmanız şarttır.

18 yaş altı girişler yasaktır.

Updated: 25 Aralık 2018 — 17:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kıbrısın en popüler ve en hareketli şehirlerinden birisi olan Girne için hazırlamış olduğumuz web sitemizde sizlere rehberlik ediyoruz.
Girne gece kulüpleri ve bu kulüpler hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Sadece Girne ile sınırlı kalmayıp kıbrıs gece hayatına damga vuran en iyi gece kulüplerini, otelleri, vilları tanıtmakla meşguluz. Sitemizde bir çok gece kulübünün tanıtımına ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Kıbrıs night club olarakta bilinen bu kulüplere misafir olmak isteyen bütün misafirlerimize yardımcı olmaktan gurur duyarız. Sitemizi kullandığınız için teşekkür ederiz.
Girne gecelerinde çılgınlar gibi eğlenmek için fazla vakit kaybetmeyin...
kıbrıs escort -
× WhatsApp 7/24